Movies
Ratings
259
The PlatformRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0