Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
MossRated ★ 5.0