Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0