Movies
Ratings
481
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 3.5- +1Rated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
МетроRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Moms' Night OutRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
OculusRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5