Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0