Movies
Ratings
609
The RingRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The WarlordsRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 2.5