Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0