Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0