Titles you rated
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0