Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Easy RiderRated ★ 3.0
ZigeunerweisenRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.0- Cool And ColdRated ★ 2.5