Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Velvet BuzzsawRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0