Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 5.0
Tiny House NationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0