Series
Ratings
43
EXchange Season 1Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.5