Movies
Ratings
351
The ShiningRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
HostelRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0