Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0