Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5