Movies
Ratings
95
Triple FrontierRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5