Series
Ratings
13
The GuestRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0