Series
Ratings
41- 나루토 2기Rated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.5
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 4.0
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 4.0- 神雕侠侣Rated ★ 3.0
The Romance of the Condor HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5