Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Trivial MattersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0