Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0