Series
Ratings
331
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5