Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5