Titles you rated
Anne with an ERated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
RugratsRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0- 어린이 경찰Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0- Jackie Chan AdventuresRated ★ 3.0
- 탱구와 울라숑Rated ★ 2.0
- BonobonoRated ★ 4.0
- Super Doll Rika-chanRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Kim Possible Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0