Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
Where to Invade NextRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
BraveRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 4.0