Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.5
The Aviator's WifeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0