Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Airport 2013Rated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0