Series
Ratings
50
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0