Movies
Ratings
26
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0