Titles you rated
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5