Series
Ratings
56
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Queen WooRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
GlóriaRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
WayneRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.0