Movies
Ratings
41
DetachmentRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5