Titles you rated
Eye Love YouRated ★ 2.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Ito kun A to ERated ★ 2.5