Movies
Ratings
30
In TimeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
The KingRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0