Movies
Ratings
249
Extreme JobRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5