Movies
Ratings
421
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0