Movies
Ratings
558
A Heart in WinterRated ★ 4.0
The Mother and the WhoreRated ★ 4.5
The PromiseRated ★ 4.5
The HauntingRated ★ 3.5
The ChildRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
The Sweet HereafterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0