Titles you rated
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0