Series
Ratings
20
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5