Series
Ratings
40
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 4.0
- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 2.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5