Movies
Ratings
921
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5