Titles you rated
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 8Rated ★ 3.0
Young JusticeRated ★ 4.0
Young JusticeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3-BRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 2.5
LegionRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0
The Flash Season 6Rated ★ 3.0
The Flash Season 5Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
9-1-1 Season 7Rated ★ 2.5
9-1-1 Season 6Rated ★ 3.0