Titles you rated
HerculesRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5