Series
Ratings
20 Hello, FranceskaRated ★ 5.0 Hello, FranceskaRated ★ 5.0
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
 On AirRated ★ 4.0 On AirRated ★ 4.0
 Heart to HeartRated ★ 4.0 Heart to HeartRated ★ 4.0
 Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0 Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
 Bridal MaskRated ★ 4.0 Bridal MaskRated ★ 4.0
 All About EveRated ★ 4.5 All About EveRated ★ 4.5
- Go Mom Go!Rated ★ 4.5
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 All InRated ★ 4.5 All InRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 3.5
 Reply 1994Rated ★ 3.0 Reply 1994Rated ★ 3.0
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0
 All My Love For YouRated ★ 3.0 All My Love For YouRated ★ 3.0
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0