Titles you rated
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 5.0
Bokura no ShokutakuRated ★ 5.0
ScarletRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0