Movies
Ratings
120
Blood Red SkyRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0