Series
Ratings
12
It Started With a KissRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5