Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5- 역사저널 그날Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0