Titles you rated
AshfallRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0