Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- BlindspotRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5- The LeftoversRated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0